Оплата

  • Оплата
   • Банківський платіж для фізичних осіб
   • Безготівковий розрахунок без ПДВ для платників єдиного податку
   • Безготівковий розрахунок з ПДВ
  • Доставка
   • Доставка по Україні
   • Доставка по Харкові
   • Самовивіз

Банківський платіж для фізичних осіб
Оформіть замовлення наших менеджерів або замовте товари на сайті. Рахунок на оплату, отриманий після оформлення замовлення на електронну скриньку або факсом, Ви можете сплатити в будь-якому банку. З товаром ви отримуєте видаткову накладну.

Оплата пластиковою карткою VISA/MasterCard онлайн
Наша платформа підключена до інтернет-еквайрингу і Ви можете сплатити Товар банківською карткою Visa або Mastercard.
Після підтвердження обраного Товару, Ви отримаєте посилання, з яким перенаправите на захищену платіжну сторінку ПАТ «Альфа-Банк» (paymentgate.ru), де Вам необхідно ввести дані Вашої банківської картки. Для додаткової аутентифікації власника картки використовується протокол 3D Secure. Якщо Ваш Банк підтримує цю технологію, Ви будете перенаправлені на сервер для додаткової ідентифікації. Інформацію про правила та методи додаткової ідентифікації уточнюйте у Банку, який видав Вам банківську картку.
Представлена ​​до оплати сума є лише вартістю Товару.

Докладніше

Наша платформа підключена до інтернет-еквайрингу і Ви можете оплатити Товар банківською карткою Visa або Mastercard.

Після підтвердження обраного Товару, Ви отримаєте посилання, з якого будете перенаправлені на захищену платіжну сторінку ПАТ «Альфа-Банк» (paymentgate.ru), де Вам необхідно ввести дані Вашої банківської картки . Для додаткової аутентифікації власника картки використовується протокол 3D Secure. Якщо Ваш Банк підтримує цю технологію, Ви будете перенаправлені на сервер для додаткової ідентифікації. Інформацію про правила та методи додаткової ідентифікації уточнюйте у Банку, який видав Вам банківську картку.

Представлена ​​до оплати сума є лише вартістю Товару.

Оплата надається без комісії. Платежі здійснюються перерахуванням коштів з банківських карток VISA та MASTER CARD за наявності можливості здійснення інтернет-платежів, наданих Вашим банком, який випустив банківську картку.
Про можливість здійснення інтернет-платежів з використанням банківської картки Ви можете дізнатися, звернувшись до банку.

Конфіденційність

Послуга оплати через інтернет здійснюється відповідно до Правил міжнародних платіжних систем на принципах дотримання конфіденційності та безпеки здійснення платежу, для чого використовуються найсучасніші методи перевірки, шифрування та передачі даних через закриті канали зв'язку.

Введення даних банківської картки здійснюється на захищеній платіжній сторінці банку - партнера, що надає Послугу.
Нашим банком – партнером є ПАТ «Альфа-Банк».

Випадки відмови у здійсненні платежу:

   • банківська карта не призначена для здійснення платежів через інтернет, про що можна дізнатися, дізнавшись у Вашому Банку;
   • дані банківської картки введені неправильно.

Для коректного введення необхідно уважно і точно, дотримуючись послідовності цифр і літер, ввести дані так, як вони вказані на Вашій карті:

   1. власник картки (як правило, вказаний на лицьовій стороні банківської картки англійською мовою великими літерами. Наприклад, IVANOV IVAN);
   2. номер картки (як правило, вказаний на лицьовій стороні банківської картки і складається з 16 цифр. Наприклад: 0123 4567 8901 2345);
   3. термін дії картки (як правило, вказаний на лицьовій стороні банківської картки - місяць і рік, до якого дійсна картка. Термін дії картки вводиться цифрами. Наприклад, 12 (вводиться в полі місяця) ) та 13 (вводиться в полі року), що означає, що карта дійсна до грудня 2013 року); г) CVV2 або CVC2 код картки (як правило, вказаний на звороті банківської картки і складається з 3-х цифр. Наприклад, 123).
   4. закінчився термін дії банківської картки. Термін дії картки, як правило, зазначений на лицьовій стороні картки (це місяць і рік, до якого