


Фанера ФСФ вологостійка 15 мм 500х500 мм сорт CP/CP (ОДЕК Україна)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фанера ФСФ - підвищеної водостійкості для внутрішнього та зовнішнього використання.
Характеристики ГОСТ 3916.1-96
- Товщина 15
- Формат листа 500х500 мм
- Сорт CP/CP (3/3)
- Виробник: ОДЕК Україна
- підкладка під паркет, ламінат та інші покриття для підлоги;
- внутрішні будівельні роботи;
- зовнішні оздоблювальні роботи;
- зовнішні будівельні роботи (багаторазова опалубка);
- покрівельні роботи;
- каркасне будівництво;
- конструкційні роботи;
- меблеве виробництво;
- автомобіле-, вагоно-, авіа-, суднобудування;
- виготовлення рекламних щитів;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одек |
| Країна виробник | Україна |
| Різно-плітного матеріалу | Фанера |
| Клас емісії формальдегіду | Е1 |
| Ширина | 500 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Бежевий |
| Довжина: | 500 мм |
| Призначення | Будівництво, Оформлення інтер'єру, Виробництво меблів, Паковання виробництво |
| Фанера | |
| Сорт фанери | III |
| Різновид фанери | ФСФ |
| Тип оброблення поверхонь | Ш2 |
| Кількість шарів | 11 |
- Ціна: 490 ₴

